0.00
0
0
Subtotaal:0.00
Geen producten in je winkelwagen.

Voorjaar? Schenk maar in!

Voorjaar, Schenk Maar In
Voorjaar? Schenk maar in! Want dat het voorjaar begonnen is, merk je deze weken aan alles. Tijd om dat voorjaar ook echt te gaan proeven. Op donderdag 7 mei vindt in Landvast Alblasserdam de Voorjaarsproeverij van VictorVinum plaats: frris en licht waar het voorjaar om vraagt, met hier en daar een vollere verrassing.
Tijdens de proeverij staan onze wijnkenners klaar om mee te denken ,je vragen te beantwoorden en persoonlijk wijnadvies te geven. Eén ding staat vast: je gaat met méér smaken naar huis dan waarmee je binnenkwam.

Voorjaarsproeverij VictorVinum

Datum: Donderdag 7 mei, vanaf 19.00 uur
Locatie: Landvast, Alblasserdam
Prijs per persoon: €17,50

Welke wijnproducenten komen naar de Voorjaarsproeverij?

Met de Voorjaarsproeverij van 7 mei in zicht stellen wij de wijnproducenten graag voor:

De Alberto, Spanje

Uit Rueda (Spanje) komen de mooiste Verdejo’s en Sauvignon Blancs. Het koele klimaat zorgt voor een lang rijpingsseizoen. De druiven ontwikkelen intense aroma’s en mooie zuren. De Alberto is al jaren onze favoriet en we zijn bijzonder verheugd dat hij ons met een bezoek vereert.

Domaine de la Renne

Zeg je Loire, dan denk je aan magnifieke kastelen, prachtige natuur en topkwaliteit wijnen. In de Touraine produceert Domaine de la Renne verfijnde Sauvignon Blancs, verrassende Chardonnays en coole Gamays. Sinds de komst van de nieuwe wijnmaker Alban Chauvet zijn de wijnen nóg beter en preciezer geworden. Hoog tijd om hen te verwelkomen!

Bekijk het assortiment wijnen van VictorVinum:

 

  

VictorVinum
Westeinde 18B
2969 BL Oud-Alblas
Tel. 06 50 68 62 64
Scroll naar boven